آموزشگاه نخل سبز

درباره ما


 نخل سبز یک مکان بسیار تخصصی برای رشته های عمران ؛ معماری ؛ شهر سازی می باشد
در نخل سبز نرم افزار های اتوکد و ۳d max & v-ray و ضوابط شهرداری و GIS  به صورت مجزا برای رشته مهندسی شهرسازی مهندسی عمران و مهندسی معماری آموزش داده می شود این نرم افزار به عنوان پایه برای مهندسی این سه رشته می باشد و به صورت تخصصی برای رشته های مختلف برگزار می گردد و در هر رشته مطالب مربوط و منحصر به هر رشته به صورت کاملا مجزا آموزش داده می شود و فقط و فقط عنوان منو ها و کارکرد ساده ایی در این نرم افزار ها مشترک می باشد .

کلیه واریزی های پرداخت باید در مکان خود آموزشگاه صورت بگیرد .

در دوره های دیگر سایر آموزشگاه ها این تفکیک سازی انجام نشده است و طبق سر فصلی مشخص آموزش می دهند ولی در نخل سبز با توجه به کاربرد هر کدام در رشته های مشخص طبق کاربرد آن رشته آموزش داده می شود .

آمورشگاه نخل سبز آماده همکاری با مدرسین در سراسر ایران را دارد و با برگزاری تور های آموزشی برای دبیران مختلف در ارتقا آنها می کوشد.


در صورتی که تمایل به تدریس دارید میتوانید با شماره 88504751 یا 09332817121 تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید .بازاریاب های محترم در صورت تمایل برای همکاری میتوانند با ارسال رزومه با ما همکاری نمایند برای اطلاع از شرایط با شماره 88504928 تماس بگیرند.


,کلاس های رایگان

شروع دوره 3d max از 24 آذر

برای اطلاع از کلاس های رایگان با شماره 88177892 تماس بگیرید

آموزش V-RAY


3D MAX