آموزشگاه نخل سبز

Rhino architecture

نرم افزار راینو یکی از نرم افزار های  سه بعدی ساز قدرتمند است و برای طرح های سه بعدی مورد استفاده قرار می گیرد و در سال 1980 ساخته شد .راینو ابزار های دقیقی برای برای مدل سازی دارد که قدرت رندر گیری ،انیمیشن ،تحلیل و ساخت و ... .. . .. را آماده می کند .

نرم افزار راینو امکانات نا محدودی در اختیار کاربران قرار می دهد از قبیل :

طراحی نما 

طراحی داخلی 

طراحی طلا و جواهرات 

طراحی صنعتی 

طراحی دریایی 

طراحی مکانیک 

طراحی فیلم و سریال 

طراحی محصول 

 یک خبر خوب نسخه بتای راینو 6 منتشر شد .بعد از انتشار نسخه beta یه گام دیگر به نسخه نهایی راینو 6 نزدیکتر شدیم . یکی از بخش هایی که در راینو 6 بسیار مورد توجه قرار گرفته و تغییرات چشم گیری داشته است موضوع رندر و نمایش است . 

پلاگین Rhino airیکی از ابزارهای رندر است که کاربران را قادر می سازد تا رندرینگ مدل های سه بعدی را با متریال ها و نورهای آشنای نرم افزار راینو آغاز گردیده است .

پلاگین راینو اینتریور RHINOINTERIOE پلاگینی برای راینو است که کار طراحی مبلمان با راینو را سریع تر و انعطاف پذیر تر کرده است . 

راینو جول RHINO JEWEL یک نرم افزار طراحی جواهر پیشرفته است که هم به عنوان یک نرم افزار مستقل و هم پلاگینی که  برای نرم افزار راینو در دسترس است .

راینو ورکس پلاگینی است که امکان کنترل پارامتریک بر روی مدل های سه بعدی را برای کاربران راینو ایجاد کرده است این پلاگین شما را قدرتمند  می سازد تا ساختارهای حرکتی پیچیده را در محیط راینو پیاده کنید . 

راینو کم RHINO CAM یکی از پلاگین های راینو می باشد که برای  دستگاهای cnc است که در همه شاخه ها و توسط همه ماشینکار ها قابل استفاده است .

پلاگین GRASSHOPPER گرس هاپر یکی از پلاگین های راینو  است که به طراحان کمک می کند با استفاده از الگوریتم مولد 

generative algorithm به تولید قرم های پیچیده بپردازند . بر خلاف بعضی از پلاگین های دیگر مانند راینو اسکریپت گرس هاپر نیازی به دانش برنامه نویسی ندارد و از ابزارهای گرافیکی برای تولید فرم بهره می گیرد .


جهت شرکت در دوره های راینو با شماره های 88177892 و 09332817121 تماس بگیرید .
,کلاس های رایگان

شروع دوره 3d max از 24 آذر

برای اطلاع از کلاس های رایگان با شماره 88177892 تماس بگیرید

آموزش V-RAY


3D MAX